Kategorî:Serenav
!Serkategorî » Lema » Serenav
Serenav mijara sereke ya vê kategoriyê ye. Li vir bin kategoriyên taybet tên lîstekirin.
Ji bo dîtina hemû kategoriyên li gorî zimanan binêre Kategorî:Serenav li gorî zimanan.
Ji bo kategoriya kurmancî binêre Kategorî:Serenav bi kurmancî.
- Kategorî:Bajar: Bajar mijara sereke ya vê kategoriyê ye.
Ji bo kategoriya kurmancî binêre Kategorî:Bajar bi kurmancî.
- Kategorî:Dewlet: Dewlet mijara sereke ya vê kategoriyê ye. Li vir bin kategoriyên taybet tên lîstekirin.
Ji bo dîtina hemû kategoriyên li gorî zimanan binêre Kategorî:Dewlet li gorî zimanan.
Ji bo kategoriya kurmancî binêre Kategorî:Dewlet bi kurmancî.
- Kategorî:Formên serenavan: Formên serenavan mijara sereke ya vê kategoriyê ye.
Ji bo kategoriya kurmancî binêre Kategorî:Formên serenavan bi kurmancî.
- Kategorî:Gund: Gund mijara sereke ya vê kategoriyê ye.
Ji bo kategoriya kurmancî binêre Kategorî:Gund bi kurmancî.
- Kategorî:Serenavên jimarbar: Serenavên jimarbar mijara sereke ya vê kategoriyê ye.
Ji bo kategoriya kurmancî binêre Kategorî:Serenavên jimarbar bi kurmancî.
- Kategorî:Serenavên mê: Serenavên mê mijara sereke ya vê kategoriyê ye.
Ji bo kategoriya kurmancî binêre Kategorî:Serenavên mê bi kurmancî.
- Kategorî:Serenavên mê û nêr: Serenavên mê û nêr mijara sereke ya vê kategoriyê ye.
Ji bo kategoriya kurmancî binêre Kategorî:Serenavên mê û nêr bi kurmancî.
- Kategorî:Navçe: Navçe mijara sereke ya vê kategoriyê ye.
Ji bo kategoriya kurmancî binêre Kategorî:Navçe bi kurmancî.
- Kategorî:Navê kesan: Navê kesan mijara sereke ya vê kategoriyê ye. Li vir bin kategoriyên taybet tên lîstekirin.
Ji bo dîtina hemû kategoriyên li gorî zimanan binêre Kategorî:Navê kesan li gorî zimanan.
Ji bo kategoriya kurmancî binêre Kategorî:Navê kesan bi kurmancî.
- Kategorî:Serenavên nêr: Serenavên nêr mijara sereke ya vê kategoriyê ye.
Ji bo kategoriya kurmancî binêre Kategorî:Serenavên nêr bi kurmancî.
- Kategorî:Serenavên nêtar: Serenavên nêtar mijara sereke ya vê kategoriyê ye.
Ji bo kategoriya kurmancî binêre Kategorî:Serenavên nêtar bi kurmancî.
Binkategorî
Di vê kategoriyê de 12 binkategorî hene. Jêr 12 binkategorî tên nîşandan.